Narodil jsem se 3. října 1988 ve středočeské Příbrami, ale od narození žiji v Písku, kde jsem prošel všechny povinné školní docházky a vystudoval Střední školu v oboru Obchodník. Po střední škole moje kroky vedly do krajského města, kde jsem začal studovat VOŠ Podnikání. Studium jsem z pracovním a osobních důvodů ukončil po prvním semestru. Mým první zaměstnáním byla pozice na úseku kontroly kvality ve vyhlášené průmyslové zóně v Písku, bohužel sem psal rok 2008 a svět a s ním i automobilový průmysl se řítil do ekonomické krize. Po skončení Velké recese v roce 2011 jsem nastoupil ke svému současnému zaměstnavateli, kde jsem přes pozici nákupčího, vedoucího skladu postoupil na současnou pozici manažera nákupu & logistiky. Společnost, kde pracuji se zabývá vývojem a výrobou jednoúčelových strojů a nýtovací techniky, naše aktivity jsou napříč celým světem jak z dodavatelského, tak odběratelského hlediska. Ve volném čase mně a přítelkyni plně zaměstnávají tříletá dvojčata a pokud oni a čas dovolí, hraji fotbal na okresní úrovni a pomáhám ve vedení házenkářského oddílu Sokola Písek, kde jsem jednatelem.

Od roku 2014 jsem členem dopravní komise města Písek, od roku 2018 jsem členem kontrolního výboru a od roku 2019 členem Zastupitelstva města Písek.

Na jednání všech zmíněných komisí a zastupitelstva se snažím co nejvíc zapojit selský rozum a pohled na věc občana našeho města.