Podpoř nás!

Oslovily Tě pirátské myšlenky? Chceš podpořit písecké Piráty a pomoci jim dostat se na radnici a do zastupitelstva? Můžeš se aktivně i pasivně zapojit několika způsoby. Vyber si způsob podpory, který Ti vyhovuje. Za každou podporu předem děkujeme a věříme, že pirátské myšlenky a činy již brzy změní Písek k lepšímu.

Přidej se k nám

Nemusíš se stát hned členem Pirátské strany, ale můžeš se třeba nejdříve stále Odběratelem nebo Příznivcem. Volba je jen na tobě. Všechny možnosti Ti rád vysvětlí náš koordinátor. Tak neváhej a přidej se k nám. Stačí se nalodit zde:

Přidej se k nám!

Přispěj na volby

Chceš přispět na naši kampaň, na komunální volby v Písku? Číslo transparentního bankovního účtu je: 2100048174 / 2010, vedený je u FIO banky a nezapomeň uvést specifický symbol "111201" - tím poznáme, že Tvoje peníze zasíláš na účet píseckých Pirátů. Děkujeme za dar v jakékoliv výši.

Pomoc s kampaní

Kromě finanční pomoci se v každé kampani hodí i pomocná ruka. Sleduj proto náš pirátský kalendář a neboj se kontaktovat kohokoliv z nás v případě že budeš chtít pomoci.

Stahuj a sdílej

Veškeré grafické pirátské prvky, letáky, loga, plakáty, bannery, namluvené Pirátské listy, ebooku, vše najdeš a můžeš stáhnout a sdílet.