Ing. Michal Horák

IT Specialista, zastupitel

Absolvent Gymnásia [Dukelských hrdinů] v Písku. Vysokoškolské vzdělání získal na Vojenské akademii [Antonína Zápotockého] v Brně.

Jeho studijním oborem byla automatizace a elektronické počítače. Po studiích sloužil na vojenských výpočetních střediscích vyšších štábů Československé armády v Písku a Olomouci. Z armády odešel v roce 1992, aby se v tehdy vznikajícím soukromém sektoru IT věnoval nejdříve operačním systémům jako systémový inženýr a později databázi Oracle jako databázový administrátor. V tomto oboru pracuje dodnes. Od počátku 90.let se aktivně zapojil do činnosti házenkářského oddílu píseckého Sokola nejdříve jako funkcionář, později jako trenér. V oddíle házené Sokol Písek je nyní trenérem mládeže krátký medailon na ČT zde . Kromě házené se ve volném čase věnuje poslechu metalové hudby.

Do Pirátské strany vstoupil na začátku roku 2014 a hned se podílel na založení MS Písecko ještě v témže roce. Stal se místopředsedou a později od roku 2018 předsedou tohoto MS. Kromě toho je od roku 2016 pravidelně s menšími přestávkami místopředsedou KS Jižní Čechy Pirátské strany.

Za Pirátskou stranu je od roku 2018 zastupitelem v městě Písek.

Michal Horák

Pirátská strana


Lidé

Jiří Hýbek
Jiří Hýbek Člen místního sdružení
Bc. Jan Říšský
Bc. Jan Říšský Člen místního sdružení
Poznejte celý náš tým