Boj proti nelegálním billboardům pokračuje!

Jdeme do boje proti nelegálním billboardům v Písku a celém Jihočeském kraji! Chceme bezpečný Jihočeský kraj, a proto se pouštíme do boje proti nelegálním billboardům umístěným u městských i krajských silnic.

V našem kraji se nachází stovky nelegálních billboardů. Město Písek se k této problematice postavilo čelem a vydalo rozhodnutí o odstranění prvních 90 nelegálních billboardů a reklam v blízkosti silnic II. a III. třídy.

Ta billboardová mafie by po letech zisků měla konečně utrpět výraznou ztrátu. Tyto nelegální reklamy, které jsou velice nebezpečné a způsobily již několik smrtelných nehod, musí od našich silnic co nejrychleji zmizet,“ uvedl písecký místostarosta a krajský zastupitel Josef Soumar pro server idnes.cz.

O odstranění billboardů v okolí krajských silnic rozhodne Jihočeský kraj. Věříme, že se k nám přidá a že tento rok začneme nelegální billboardy od silnic odstraňovat. Společně můžeme zasáhnout proti vizuálnímu znečištění, nelegální činnosti a přispět k bezpečnosti našich cest.

Celý článek o situaci v Jihočeském kraji si můžete přečíst na idnes.cz

Sdílení je aktem lásky

Tento článek byl sdílen z jiného webu. Originál si můžete přečíst zde.